Z ok. Jubileuszu 30-lecia Szkoły Mistrzostwa zgromadziły rekordową liczbę 50 uczniów z całej szkoły od klasy 1-8. Intencją organizacji Turnieju było uświetnienie Jubileuszu Szkoły oraz popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportowej wśród uczniów.
Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich startujących. Brawa dla Rodziców licznie zgromadzonych na trybunach. Podziękowania dla organizatora p.Marzeny Tomaszewskiej oraz osób, które pomogły w organizacji i sędziowaniu: p.Ewie Zdziennickiej, p.Mariuszowi Braunowi, p.Grzegorzowi Tomaszewskiemu, p.Eli Krupie oraz naszym absolwentom Adamowi Lelewer i Zuzannie Maczalskiej.
Wielkie podziękowania dla Dyrekcji SP7, która ufundowała medale i dyplomy oraz talony pieniężne do empiku, które zostaną wręczone uczniom na uroczystym Apelu.