• Konkurs „Świebodzin moje miasto”

     • 26 listopada 2022r. w SP 7 odbyła się 63 edycja Konkursu „Świebodzin moje miasto” im. Zbigniewa Szarka.

      I miejsce zajął Mateusz Bohonos z SP6,

      II miejsce - Stanisław Bensz SP7,

      III miejsce – Lena Soroka SP7.

      Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy, a organizatorom bardzo dziękujemy za piękną oprawę konkursu.

     • MISTRZOSTWA SZKOŁY w BADMINTONIE

     • Z ok. Jubileuszu 30-lecia Szkoły Mistrzostwa zgromadziły rekordową liczbę 50 uczniów z całej szkoły od klasy 1-8. Intencją organizacji Turnieju było uświetnienie Jubileuszu Szkoły oraz popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportowej wśród uczniów.

      Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich startujących. Brawa dla Rodziców licznie zgromadzonych na trybunach. Podziękowania dla organizatora p.Marzeny Tomaszewskiej oraz osób, które pomogły w organizacji i sędziowaniu: p.Ewie Zdziennickiej, p.Mariuszowi Braunowi, p.Grzegorzowi Tomaszewskiemu, p.Eli Krupie oraz naszym absolwentom Adamowi Lelewer i Zuzannie Maczalskiej.

      Wielkie podziękowania dla Dyrekcji SP7, która ufundowała medale i dyplomy oraz talony pieniężne do empiku, które zostaną wręczone uczniom na uroczystym Apelu.

     • Obchody tygodnia szkoły - Konkurs o Januszu Korczaku

     • W poniedziałek 21.11.2022 r. odbył się I etap konkursu "Życie i twórczość Janusza Korczaka".

      22.11.2022 r. (wtorek) rano zakończył się ten konkurs, gratulujemy wszystkim uczestnikom z klas 7 i 8.

      Również 22.11.2022 r. z okazji 30-lecia szkoły odbywały się też piękne koncerty.

     • Wpłaty za obiady w grudniu!!!

     • Od poniedziałku (21.11.2022r.) do czwartku (24.11.2022r.) oraz w poniedziałek 28.11. w sekretariacie szkoły przyjmowane będą wpłaty za obiady dla uczniów w grudniu 2022r. Wpłat można dokonywać codziennie od godz. 07.45 do 14.30 (28.11.2022r. do godz. 14.00)

      W piątek 25.11.2022r. w związku z obchodami 30-lecia SP7 wpłaty nie będą przyjmowane.

      Koszt obiadów w grudniu to 96 zł (16 obiadów).

      Bardzo prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty.

      Dyrekcja SP 7

       

     • 23 Festiwal Badmintona

     • 23 Festiwal Badmintona z okazji Święta Niepodległości - Świebodzin 06.11.2022 r.

      Festiwal zgromadził 98 zawodników z 6 miast: Sulęcina, Golic, Babimostu, Zasutowa/k.Wrześni, Nowogrodu Bobrzańskiego i Świebodzina. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon i Hubert Braun, Karina Kowalenko, Zuzanna Marchlewska, Lena Kaszkowiak, Szymon Skrzypczak, Jakub Dudziak, Małgorzata Kaczkowska, Konrad Nowaczyk, Fabian Misiewicz, Tobiasz Ziółkowski, Michał Kunczał, Tymoteusz Flejsierowicz, Nikodem Tomczak. Świebodzin reprezentowała również duża grupa młodzieży z Powiatowego Zespołu Szkół Technicznych.

      Rywalizowaliśmy w 5 kat. wiekowych oddzielnie chłopcy i dziewczęta. Poszczególne walki były bardzo zacięte. Największy sukces odniósł Tymoteusz Flejsierowicz, który zajął 1miejsce w kat. klas 7-8 a Konrad Nowaczyk 4miejsce. W kat. klas 5-6 4 miejsca zajęli Małgorzata Kaczkowska i Hubert Braun. W kat klas 3-4 Kaina Kowalenko zajęła 4miejsce a Szymon Braun w kat. klas1-2 uplasował się na podium i zajął 3 miejsce.

      Gratulujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w 23 już Festiwalu Badmintona.

      Dziękujemy sponsorom (Gmina Świebodzin, Dyrekcji SP7), sędziom (Karolina, Marcel, p.Agata, p.Paweł, p.Ewie (pomoc medyczna), p.Wiolecie K. i Rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta oraz organizatorom Festiwalu Marzenie i Grzegorzowi Tomaszewskim. Do zobaczenia za rok.

     • Święto Niepodległości

     • W związku z obchodami w SP 7 w dniu jutrzejszym Narodowego Święta Niepodległości zwracamy się do wszystkich uczniów o przyjście do szkoły w dniu jutrzejszym (wtorek, 08.11.2022r.) w strojach galowych. Uczniowie wezmą udział w koncercie pieśni patriotycznych przygotowanym przez koleżanki i kolegów pod kierownictwem Pani Elżbiety Krupy.

      Ostatnim elementem obchodów Święta Niepodległości w SP 7 będzie wspólne odśpiewanie w czwartek (10.11.2022r.) o godz.11.11 hymnu państwowego przed budynkiem szkoły.

      A w piątek zapraszamy dzieci i rodziców na gminne i powiatowe obchody Święta do Parku Chopina w Świebodzinie (plakat poniżej...)

      Dyrekcja SP 7

     • Festyn dla Bartka

     • Nasze uczennice śpiewały wczoraj dla Bartka... Festyn charytatywny pod świebodzińskim ratuszem.

      Dziękujemy dzieciom, rodzicom i opiekunom za poświęcony czas...

     • Spacer na cmentarz

     • W tym tygodniu klasa 4a i 4b wybrały się na spacer na cmentarz komunalny w Świebodzinie. Była to doskonała okazja do poznania historii miejsc takich jak Ściana Katyńska, Kwatera Wojenna Żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego, Park Łęgowski, w których dawniej znajdował się cmentarz, czy Pomnik Nekropolii Kresowych.

      W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych uczniowie zadbali o miejsca spoczynku nieznanych osób oraz posprzątali opuszczone groby.