• Listy uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2023/2024

     • Uprzejmie informujemy, iż w budynku szkoły wywieszone są listy uczniów przyjętych i nieprzyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2023/2024. (wejście do budynku bocznymi drzwiami). Jednocześnie informujemy, że w okresie wakacyjnym sekretariat czynny jest dla interesantów w godz. 8.00-14.00

      Dyrekcja SP 7

     • Ogłoszenie

     • Drodzy Rodzice, odbiór zaświadczeń egzaminacyjnych z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej przez uczniów z klas ósmych, prawnych opiekunów lub osób upoważnionych, odbędzie się 06 lipca 2023r. (czwartek) od godz. 10.00 do godz. 15.00 w sekretariacie szkoły.
      Dyrekcja SP7

     • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023!

     • Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP 7 odbędzie się 23 czerwca 2023r. o godz. 9.30

      Klasy I- III w gabinetach lekcyjnych

      Klasy IV – VII apel przed budynkiem szkoły

      Pożegnanie absolwentów odbędzie się o godz. 12.00 na holu II piętra w budynku szkoły.

      Informacje dla dojeżdżających:

      Przyjazdy autobusów – godzinę później niż w normalne dni

      Odjazdy: godz. 11.00 (klasy I-VII); godz. 14.30 – klasy VIII

     • Bal 8 klas

     • Poloneza czas zacząć!!!

      14 czerwca 2023 roku zabrzmiały dźwięki pięknego tańca jakim jest polonez. Tym tradycyjnym już pląsem uczniowie klas ósmych rozpoczęli swój ostatni bal w naszej szkole.

      Trzeba przyznać, że uczniowie w swych wieczorowych strojach prezentowali się bajecznie. Świadczyły o tym promienne uśmiechy na twarzach nie tylko rodziców, ale i zaproszonych nauczycieli.

      Zabawa była wspaniała. Były wspólne klasowe i przyjacielskie fotografie, muzyka i taniec. Na parkiecie królowały szalone tańce. Młodzież opuszczająca mury SP7 przez wiele godzin świetnie się bawiła.

      Nadmienić należy, iż całą uroczystość zawdzięczamy rodzicom, którzy w tak krótkim czasie podjęli się trudnego wyzwania organizacji tego czarującego przedsięwzięcia. Było cudownie!!!

      Serdecznie dziękujemy za zaproszenie :)

      Trochę później przyszedł czas na nieco bardziej skoczny taniec jakim jest belgijka. 

     • "Niuton nie pyton"

     • 6 czerwca odbyła się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim IX edycja konkursu fizycznego "Niuton nie pyton" dla uczniów szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 56 uczniów z 20 szkół województwa lubuskiego.

      Naszą szkołę reprezentowali Lena Soroka, Bartosz Świostek, Iryna Starikovska, Oliwia Pelian, Tymoteusz Wierzbicki.

      Miło nam poinformować, że jednym z laureatów tego konkursu została uczennica naszej szkoły Lena Soroka z klasy 8a.

      Laureaci konkursu otrzymają dodatkowe punkty rekrutacyjne podczas przyjęć do szkół ponadpodstawowych.

      Opiekunem naszych uczniów była Pani Joanna Klimek.

      Gratulujemy laureatce i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

     • 64. Konkurs "Świebodzin - Moje Miasto"

     • Dnia 03.06.2023 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Świebodzinie odbył się 64 konkurs „Świebodzin - Moje Miasto'' .W rywalizacji brało udział 19 uczestników ze wszystkich szkól podstawowych gminy Świebodzin. Po napisaniu części eliminacyjnej uczniowie brali udział w warsztatach z ratownictwa medycznego, przeprowadzonych przez ratownika Ireneusza Woźniaka. Dzieciaki uczyły się podstawowych zasad ratujących życie w nagłych przypadkach i udzielania pierwszej pomocy .Przyswojoną wiedzą dzieliły się w czasie przerwy na ogłoszenie ostatecznych wyników przez komisję konkursową .Pod okiem Ireneusza Woźniaka pokazywały na swoich kolegach i koleżankach, jakie podejmować czynności ratujące życie ludzkie w ekstremalnych sytuacjach. W pokazie brali udział wszyscy uczestnicy konkursu oraz zaproszeni goście. Po zapoznaniu się z pracami uczniów komisja ogłosiła wyniki a burmistrz Tomasz Sielicki nagrodził zwycięzców.

       

      I miejsce zajął -Mateusz Bohonos -SP 6, II miejsce -Stanisław Bensz-SP 7, III-Franciszek Najdek -SP 7,I V-Iwo Wencel -SP 7, V-Maksymilian Tarasiewicz -SP 7, VI-Lena Soroka -SP 7, VII-Marta Seroczyńska - SP Gościkowo, VIII-Jędrzej Kubsik SP 7, IX-Hubert Krawiec SP 3, X-Fabian Regulski SP2.

       

      Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i walki o laury .

      Podziękowania składamy p. Piotrowi Szarkowi - głównemu organizatorowi , p.Ireneuszowi Woźniakowi za przekazanie wszystkim gościom pasji i wiedzy ratowniczej oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konkursu. Do zobaczenia za rok .