• Życzenia

     • Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2023 Roku życzymy,
      aby ten wyjątkowy dla nas wszystkich czas
      był chwilą wytchnienia od trosk, pośpiechu,
      aby był prezentem podarowanym sobie i innym ludziom,
      aby był spokojny, a jednocześnie radosny, pełen miłości i ciepła rodzinnego,
      niech króluje upragniona przez nas zgoda,
      a podejmowane przez nas decyzje będą mądre i dobre dla wszystkich.
      Dyrekcja i pracownicy SP7

     • Drodzy Rodzice i uczniowie klas 8!

     • Przedstawiamy ofertę kursów dla klas 8.

      Dzięki Panu Burmistrzowi Tomaszowi Sielickiemu oraz Fundacji Miasto możecie zakupić dostęp z dużymi zniżkami!

      "LIBRUS/dziennik elektroniczny. Nowe możliwości dla uczniów.

      Mam przyjemność poinformować, że Pan Burmistrz Świebodzina uzyskał dla naszej młodzieży szkolnej duże zniżki na dodatkowe kursy online przygotowujące do najważniejszych w ich życiu egzaminów!

      Dzięki podpisanemu porozumieniu z Fundacją Miasto (powołaną przez Związek Miast Polskich) oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, rodzice i uczniowie otrzymają 75% zniżki od ceny regularnej na lekcje z matematyki, j. polskiego i j. angielskiego ONLINE.

      Dodatkowe zajęcia przeznaczone są dla ósmoklasistów!

      To doskonała okazja dla młodzieży, by przy wsparciu certyfikowanych nauczycieli i trenerów oświaty:

      • powtórzyć materiał omawiany w szkole,

      • dowiedzieć się i przypomnieć sobie strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,

      • omówić z nauczycielami kluczowe zagadnienia egzaminacyjne,

      • nadrobić zaległości i zrozumieć, z czym mają problem na lekcjach w szkole.

      Na jeden przedmiot składa się 25 godzin lekcyjnych, prowadzonych w formule online, 1 x w tygodniu. To wszystko w preferencyjnych cenach, na nowoczesnej platformie e-learningowej w formie wykładów i ćwiczeń z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji.

      Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie: https://www.lecturusjunior.pl/ oraz dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów na https://sklep.lecturus.pl/.

      Więcej informacji o Fundacji Miasto https://fundacjamiasto.pl/ oraz Lecturus https://lecturus.pl/ "

     • Drodzy Rodzice i Uczniowie!

     • Przystępujemy do ważnego projektu. Rodzice wkrótce otrzymają zgody na udział ich dziecka w anonimowym badaniu. Szkoła po badaniach otrzyma raport, co będzie dla nas cennym źródłem informacji.

      Informacje o projekcie:

      "Projekt badawczy dotyczący poczucia własnej wartości i sprawczości MŁODE GŁOWY to inicjatywa Fundacji UNAWEZA założonej przez Martynę Wojciechowską, realizowana przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg. Ma na celu szerokie zbadanie stanu psychicznego dzisiejszej młodzieży, a następnie stworzenie na bazie wyników kampanii edukacyjnej dla młodych ludzi, rodziców i nauczycieli.

      Badanie kierujemy do uczniów szkół podstawowych (od czwartej klasy włącznie) oraz ponadpodstawowych. Wszystkie czynności badawcze podejmowane są w ramach trwającego programu pt. SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO, do którego przystąpiła szkoła, do której uczęszcza Pani/a dziecko. To program edukacyjny dla szkół, w którym uczestniczy już ponad 1,5 tysiąca szkół w całej Polsce, prowadzony przez Fundację Dbam o Mój Zasięg, realizującą badania wśród polskich uczniów od 2015 roku, wiele z nich przy wsparciu wojewódzkich kuratoriów edukacji.

      Kierownikiem badania jest dr Maciej Dębski, socjolog z Uniwersytetu Gdańskiego, prezes Fundacji Dbam o Mój Zasięg. Pytania można kierować na adres: m.debski@dbamomojzasieg.pl

      Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na www.mlodeglowy.pl

      Informacje o badaniu Badanie ma charakter ilościowy i jest realizowane za pomocą kwestionariusza ankiety internetowej. Głównym celem działań jest dokonanie oceny poziomu poczucia własnej wartości oraz sprawczości przez młodzież szkolną z uwzględnieniem czasu zdalnej edukacji i pandemii koronawirusa. Badanie jest całkowicie anonimowe i dobrowolne, zaś uzyskane wyniki stanowić będą podstawę do wypracowania praktycznych rekomendacji wspierających młodzież w okresie dojrzewania, jak również będą podstawą do przygotowania ogólnopolskiej kampanii społecznej.

      Wypełnienie ankiety zajmuje około 30 minut, a uczniowie biorący udział w badaniu odpowiadać będą na pytania używając do tego komputerów w szkole, w obecności nauczyciela prowadzącego. Nauczyciel będzie osobą kompetentną do procesu gromadzenia danych, zostanie wyposażony w odpowiednią instrukcję. Podczas prowadzonych badań nie są gromadzone żadne dane, które mogą wpłynąć na jego anonimowość. Zostaną użyte jedynie do tworzenia zbiorczych zestawień tabelarycznych wykorzystywanych podczas pisania raportu końcowego oraz wysyłki wyników z prowadzonych badań do zaangażowanych szkół".

     • Jarmark Świąteczny

     • My również byliśmy na Jarmarku Świątecznym.

      Na naszym stanowisku wolontariusze zbierali pieniążki dla Bartka, sprzedając ozdoby świąteczne i ciasto przygotowane przez rodziców, uczniów i nauczycieli.

      Dziewczynki pięknie zaśpiewały na koncercie.

      Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia.